Zack Snyder

Zack Snyder se odpoutá od DC

165087465_e3da6e

Režisér Zack Snyder (Muž z oceli, Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti) se právě věnuje postprodukčním pracím na akčním zombie hororu Army of the Dead s Davem Bautistou v hlavní roli. Zároveň vylaďuje i poslední detaily na své vlastní čtyřhodinové verzi komiksového snímku Justice League z roku 2017 v podobě minisérie, jíž by se diváci měli dočkat už v březnu na službě HBO Max.

 

Nyní režisér v jednom z rozhovorů přiznal, že právě čtyřdílná Zack Snyder's Justice League bude jeho posledním projektem v rámci komiksového universa DC. Svými slovy prakticky potvrdil nedávné vyjádření šéfa studia DC Waltera Hamady, že na stole nejsou žádné plány na budoucí spolupráci mezi studiem a Snyderem.

 

I když původně měl Snyder v plánu natočit až pět dalších filmů pro DC, nic z toho už dnes neplatí. Tvůrce dodal, že je zkrátka zaneprázdněn jinými projekty. Zároveň si však podle svých slov velmi váží podpory fanoušků, díky kterým se mu podařilo naplnit svou vizi a dokončit Justice League dle svých původních představ.

 

Suvenýry s motivy DC comics naleznete zde.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení