Zack Snyder

Zack Snyder se odpoutá od DC

165087465_e3da6e

Režisér Zack Snyder (Muž z oceli, Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti) se právě věnuje postprodukčním pracím na akčním zombie hororu Army of the Dead s Davem Bautistou v hlavní roli. Zároveň vylaďuje i poslední detaily na své vlastní čtyřhodinové verzi komiksového snímku Justice League z roku 2017 v podobě minisérie, jíž by se diváci měli dočkat už v březnu na službě HBO Max.

 

Nyní režisér v jednom z rozhovorů přiznal, že právě čtyřdílná Zack Snyder's Justice League bude jeho posledním projektem v rámci komiksového universa DC. Svými slovy prakticky potvrdil nedávné vyjádření šéfa studia DC Waltera Hamady, že na stole nejsou žádné plány na budoucí spolupráci mezi studiem a Snyderem.

 

I když původně měl Snyder v plánu natočit až pět dalších filmů pro DC, nic z toho už dnes neplatí. Tvůrce dodal, že je zkrátka zaneprázdněn jinými projekty. Zároveň si však podle svých slov velmi váží podpory fanoušků, díky kterým se mu podařilo naplnit svou vizi a dokončit Justice League dle svých původních představ.

 

Suvenýry s motivy DC comics naleznete zde.