Flowflex SARS-CoV-2 Antigen Rapid Test 25ks - výtěr z nosu

Kód: FLOWFLEX_NOS
PŘÍSPĚVEK OD POJIŠŤOVNY SCHVÁLENO MZČR
42 hodnocení
3 999 Kč –51 %
krab plus detail
3 999 Kč –51 % 1 975 Kč 1 975 Kč bez DPH
Skladem

Rychlý antigenní test na zjištění onemocnění COVID-19 schválený MZ ČR i pro samotestování. Jedná se o rychlou, neinvazivní a šetrnou metodu testování. Na odebrání vzorku stačí použít vatovou tyčinku jenom 2,5 cm od okraje nosu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Rychlý antigenní test pro výtěr z nosu. Výtěr se provádí aplikací pouze 2,5cm!
  • výsledky se interpretují vizuálně po 15 minutách
  • cena testu při odběru balení 25 ks je 79 Kč

 

PŘÍSPÍVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

Výrobce antigenních testů pro které vydalo ministerstvo výjimku podle §4 odst.8 nařízení vlády č.56/2015Sb.  Dle MPO nemusíte testy kupovat pouze u registrovaných firem, ale stačí využít schválené testy (značka, typ, výrobce) MZCR.

Na tyto testy se vztahuje příspěvek zdravotní pojišťovny 240 Kč za celkem 4 testy na zaměstnance a měsíc.

Průvodce samotestováním ve firmách ZDE

Citace z článku MPO pro zaměstnavatele bod 2 

"Testy pořídím v rámci standardní distribuční sítě"

Nejedná se o test z nosohltanu! Výtěr se provádí aplikací pouze 2,5cm! SARS-CoV-2 rychlý antigenní test je kvalitativní membránová chromatografická imunometoda pro kvalitativní detekci nukleokapsidového proteinového antigenu viru SARS-CoV-2 v lidských vzorcích výtěru z nosu.

Po zpracování vzorků a jejich nanesení do testovací kazety budou SARS-CoV-2 antigeny, pokud jsou přítomny ve vzorku, reagovat s částicemi potaženými protilátkami proti SARS-CoV-2, které byly imobilizovány v testovacím proužku. Směs poté putuje membránou pomocí kapilárních sil. Komplexy antigenu s konjugátem putují testovacím proužkem k reakční oblasti, kde jsou zachyceny čárou protilátek navázaných na membránu. Výsledky se interpretují vizuálně po 15 minutách na základě přítomnosti nebo nepřítomnosti viditelných barevných čár. Jako kontrola činnosti se v oblasti kontrolní čáry vždy objeví barevná čára, co potvrzuje přidání správného objemu vzorku a že došlo k navlhnutí membrány.

              pdf

Příbalový leták návod k použití

 

velký banner

 

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: