JOYSBIO COVID-19 antigen rapid test ze slin 20 ks

Kód: JOYSBIO_SLINY
PŘÍSPĚVEK OD POJIŠŤOVNY SCHVÁLENO MZČR
6 hodnocení
3 799 Kč –53 %
sada2
3 799 Kč –53 % 1 780 Kč 1 780 Kč bez DPH
Skladem

Společnost JOYSBIO Biotechnology s hrdostí vydala novou soupravu pro rychlé testování antigenu COVID-19 (koloidní zlato). Nová souprava pro testování antigenu na koronaviry je postranní imunotest pro kvalitativní detekci antigenu SARS-COV-2 (nukleokapsidového proteinu) ve slinách během akutní fáze infekce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŘÍSPÍVÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA

Výrobce antigenních testů pro které vydalo ministerstvo výjimku podle §4 odst.8 nařízení vlády č.56/2015Sb.  Dle MPO nemusíte testy kupovat pouze u registrovaných firem, ale stačí využít schválené testy (značka, typ, výrobce) MZCR. Test je možné použít k domácímu sebetestování či testování zaměstnanců ve firmách a je schválený 

Na tyto testy se vztahuje příspěvek zdravotní pojišťovny až 240 Kč za celkem 4 testy na zaměstnance a měsíc.

Průvodce samotestováním ve firmách ZDE

Citace z článku MPO pro zaměstnavatele bod 2 

"Testy pořídím v rámci standardní distribuční sítě"

  • 15minutová rychlá detekce
  • Snadno ovladatelný test na koronavirový antigen
  • cena za kus 99 Kč při odběru 20 ks

    pdf

 NÁVOD K POUŽITÍ     

Testovací sada pro test antigenu nového koronaviru od firmy JOYSBIO Biotechnology využívá imunochromatogratické metody. Je určena k detekci přítomnosti nebo nepřítomnosti nukleokapsidových proteinu SARS-CoV-2 ve vzorcích ústní tekutiny u pacientů se známkami a příznaky infekce u nichž je podezření na COVID- 19. Hlavní složky: protilátka proti nukleokapsidovému proteinu a IgY značený koloidním zlatem, nitrocelulózová membrána potažená protilátkou proti nukleokapsidovému proteinu. Je vhodný pro firmy, školy a testování většího počtu osob. Skladujte při teplotě 2-30 °C v hermeticky uzavřeném sáčku do data spotřeby. Předpokládaná doba použitelnosti je 24 měsíců. Nezmrazujte. Nepoužívejte zkumavky nebo nástavce z jiných výrobků nebo od jiných výrobců. Upozornění pro odběratele: odběratel má povinnost v rámci testování zajistit při pozitivitě antigenního testu provedeného laickou osobou bezprostřední informování poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu. Upozornění pro laickou veřejnost: přečtěte si pozorně návod na použití a postupujte přesně pokynů. V případě pozitivity antigenního testu bezprostředně informujte poskytovatele zdravotních služeb za účelem provedení konfirmačního testu.

 

Výrobce : JOYSBIO (Tianjin) Biotechnology Co., Ltd

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: