Dětská hra Dobble Česko

Kód: ASDOBCZE01
Značka: Zygomatic
382 Kč 316 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Ikonické symboly z českého prostředí a historie si oblíbí opravdu každý! Ve hře nechybí takové symboly jako je například Karel IV., Pražský hrad, Národní divadlo nebo olomoucké tvarůžky a svíčková.Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikonické symboly z českého prostředí a historie si oblíbí opravdu každý! Ve hře nechybí takové symboly jako je například Karel IV., Pražský hrad, Národní divadlo nebo olomoucké tvarůžky a svíčková.

Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 57 různých symbolů, 55 karet, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden!

Hra nabízí zcela unikátní zábavu. Hráči zde hledají dva stejné symboly na kartách při různých verzích hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla vysvětlená doslova za pár sekund. Cílová skupina jsou děti i dospělí - všichni, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička zaručuje bezpečí karet a jednoduše umožňuje mít hru vždy u sebe. Vyzkoušejte i Vy postřehový fenomén Dobble a jistě budete překvapeni, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná!

Obsah balení:
55 karet v plechové krabičce
1 česká, slovenská a rumunská pravidla

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hry
Hmotnost: 0.17 kg
Doba hraní: 15 minut
Hloubka: 7.V
Hmotnost: 0.17
Počet hráčů: 2-8
Šířka: 13
Věk od: 6+
Výška: 13

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: