Doprava a platba

Doprava

Přepravce GLS

Platba kartou / převodem Platba na dobírku
 89 Kč 29 Kč
Nad 2500 Kč doprava ZDARMA 29 Kč

 

Platba

 • Osobní odběr: u osobního odběru máte možnost hradit objednávku v hotovosti, nebo platební kartou.

 • Kartou online: Po odeslání objednávky budete automaticky přesměrováni na platební bránu. Pro dokončení platby si připravte platební kartu a telefon pro ověření platby. Platební brána je provozována společností ComGate Payments, a.s.

  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267

 • Bankovním převodem: Po připsání částky na účet je zboží okamžitě odesíláno (pokud je skladem). Informace k platbě Vám budou zaslány na uvedený email v objednávce společně s potvrzením objednávky. Při převzetí zásilky tak již nic nehradíte.

 • Dobírkou: Přepravce GLS Vám doručí zboží následující pracovní den na Vámi zvolenou adresu v objednávce. Po obdržení SMS s termínem doručení Vás kurýr bude kontaktovat také telefonicky. Doporučujeme si nachystat peníze přesně v ceně dobírky

 • Dopravné ZDARMA : při objednávce nad 2 500 Kč u nás máte dopravné zdarma v hodnotě 89 Kč. Dopravné ZDARMA se vztahuje pro objednávku s hranicí nad 2 500 Kč a do váhy zásilky 14,90 Kg . V případě více balíku v rámci jedné objednávky ( neskladné zboží jako například slalomové tyče a obuv )  je účtováno dopravné 89 Kč za každý další balík.

Upozornění k nadměrným zásilkám

 •  Pro nadměrné zboží, jako jsou fotbalové brány je cena přepravy kalkulována individuálně. Zboží je odesíláno na doručovací adresu přímo od výrobce. Cena za 1km činí cca 22 kč bez DPH.