Rodinná hra Milostný dopis

Kód: FZLL01CZ
Značka: Z-Man
416 Kč 344 Kč bez DPH
SKLADEM
Můžeme doručit do:
26.7.2024

Nová verze světového bestselleru Milostný dopis z roku 2019. Ve hře Milostný dopis spolu soupeří 2–6 princezniných nápadníků. Ti se budou snažit doručit své psaní do rukou princezny, která hledá ideálního partnera, po jehož boku by

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová verze světového bestselleru Milostný dopis z roku 2019.

Ve hře Milostný dopis spolu soupeří 2–6 princezniných nápadníků. Ti se budou snažit doručit své psaní do rukou princezny, která hledá ideálního partnera, po jehož boku by mohla vládnout.

Milostný dopis se hraje na kola, během kterých pověříte své spojence, přátele a členy královské rodiny doručením vašeho psaní princezně. Karta, kterou máte v ruce, představuje člověka, který má váš dopis momentálně v ruce. Poslíček se ale během hry při vykládání a dobírání karet může změnit. Kolo vyhrajete tak, že budete mít na jeho konci v ruce kartu s nejvyšší hodnotou nebo zůstanete poslední ve hře.

Hru vždycky začínáte s jednou kartou v ruce. Na začátku tahu si doberte z balíčku jednu kartu. Potom si vyberte jednu ze svých dvou karet, zahrajte ji a vyhodnoťte její efekt. Efekty některých karet vás mohou vyřadit ze hry: konkurenční nápadník se postaral o to, aby se váš dopis po cestě ztratil.

S touto novou verzí Milostného dopisu si můžete zahrát i "klasický" Milostný dopis, který byl určený pro 2-4 hráče. Na začátku hry pouze z balíčku vyřadíte 5 karet, jejichž seznam najdete v pravidlech hry. Další odlišností od "klasické" verze, kromě vyššího počtu karet, je přítomnost bodovacích žetonů a látkového pytlíčku na skladování hry.

Obsah balení:
21 karet s postavami
6 přehledových karet
13 žetonů přízně
1 látkový pytlík
1 česká pravidla

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné hry
Hmotnost: 0.11 kg
Doba hraní: 15 minut
Hloubka: 2.5
Hmotnost: 0.11
Počet hráčů: 2-6
Šířka: 11.5
Věk od: 10+
Výška: 18

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: