Jízdenky, prosím! USA

Kód: DOW722801
1 299 Kč –6 %
Jízdenky, prosím! USA
1 299 Kč –6 % 1 219 Kč 1 007 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Veleúspěšná hra oceněná titulem "Hra roku" vás zavede do dob stavby železnic na západě. Jízdenky, prosím! postaví hráče do rolí stavitelů železničních tratí v Severní Americe – čím rozrostlejší vlakovou síť vybudují, tím blíže

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veleúspěšná hra oceněná titulem "Hra roku" vás zavede do dob stavby železnic na západě. Jízdenky, prosím! postaví hráče do rolí stavitelů železničních tratí v Severní Americe – čím rozrostlejší vlakovou síť vybudují, tím blíže se dostanou k vítězství. Další body pak lze získat za propojení důležitých měst nebo za nejdelší souvislou trať. To vše je postaveno na jednoduchých pravidlech, která hráče přímo vybízejí ke konkurenčnímu boji s protivníky. A právě na něm je založena neobyčejná krása této hry – neexistuje totiž nic příjemnějšího, než na poslední chvíli postavit koleje tak, abyste přebrali soupeři nejdelší cestu a zároveň mu tak zabránili v jejím dalším prodlužování.

Když k jednoduchým pravidlům popisujícím velmi zábavnou hru přidáte i rozumnou herní dobu (přibližně 45 min.) a skutečně fungující systém i v případě dvou hráčů, určitě chápete, proč tato hra získala v roce 2004 nejvýznamější ocenění Hra roku (Spiel des Jahres) a proč se celosvětově prodalo více než 6 milionů kopií hry ze série Jízdenky, prosím! (Ticket to Ride).

Obsah balení:
1 herní plán
240 barevných vagónů
110 karet vagónů
30 karet cílových stanic
1 karta se stručným přehledem
5 dřevěných bodovacích žetonů
1 česká a slovenská pravidla

CZ lokalizace: hra obsahuje kompletně přeložená pravidla do češtiny

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1.3 kg
Doba hraní: 30-60 minut
Hloubka: 7
Hmotnost: 1.III
Počet hráčů: 2-5
Šířka: 29.V
Věk od: 8+
Výška: 29.V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: